Skip to Content
دومین جلسه کمیته گفتمان سازی و فرهنگ سازی اقتصاد مقاومتی در...
برگزاری دومین کمیته گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی دراولین روز تابستان 1395 صداوسیمای مرکز کرمان میزبان مدیران... مشاهده »
دلمه آلوچه
کتلت بدون گوشت
انجیر
بناهای تاریخی کرمان قلعه...
بهره ای از کلام بزرگان
افضل الدین ابوحامد کرمانی
اشاره به ... فرزندخواندگی
آموزش دسر تیرامیسو
اوقات به افق :
اذان صبح 04:04:17 طلوع آفتاب 05:41:21
اذان ظهر 12:44:18 غروب آفتاب 19:47:13
اذان مغرب 20:05:36 نیمه شب 00:04:18


مسابقه قرآنی مشکوة از اول ماه مبارک رمضان هر روز با یک آیه از  سوره مبارکه یوسف . جهت شرکت در این مسابقه هر روز  نام برنامه ، شماره مسابقه و گزینه مورد نظر را به سامانه ی30003410 پیامک نمایید. هر روز به قید قرعه به 10 نفر از کسانی که پاسخ  صحیح را انتخاب کرده اند جوایزی اهدا می شود . 

برندگان روز اول ماه مبارک :

سعید بلوچی ازایرانشهر- عاطفه بلوچی زاده  از کرمان - محمدرضا زبیدیان از کرمان  - مهدی قزوینی از کرمان - فاطمه ضیاءالدینی  از کرمان  - نجمه صادقی گوغری از سیرجان   - مینا حیدری  از باغین - مرضیه میرزا حسینی از کرمان  - فرشته قریه میرزایی از کرمان  - الناز ارچنگی از اختیار آباد

برندگان روز دوم ماه مبارک :

زیبا جنگجواز بندرعباس  - طیبه دلیری  از رودبار جنوب - عبدالقادر هنزرانی از ایرانشهر - زهرا سیفی از جیرفت  - سمانه شول از سیرجان - لیلا زارع از یزد -  مجید شمسی پور از کرمان  - مهین پور سلطانی از زرند -  مهری تهامی پوراز کرمان - محبوبه صیفوری از کرمان

برندگان روز سوم ماه مبارک :

فاطمه رحیمی صفات -  نجمه امیری از کرمان  - نرگس مهرابیان از کرمان  - زهرا ایزدی ازروح آبادشهرستان زرند -  زاهد آهو رانی از نیک شهر سیستان و بلوچستان   - علی عرب زاده از زرند  - زهره شمس الدینی  از کرمان - سکینه غنی زاده  از کرمان - خدیجه ابارقی  از ابارق بم - مریم زینلی از رفسنجان

برندگان روز چهارم ماه مبارک :

سمیه حسینی  از رابر شهرستان بافت - محمد خواجویی  از سیرجان  - حمیرا آقا مولایی از کرمان - محمدحسین شمس الدینی از رابر شهرستان بافت - علیرضا نایبندیاز راور- حسین قوام ابادی از چترود - فاطمه سالمی از رودبار جنوب - راضیه شاه دادی از کرمان - خاطره آقایی چترودی از چترود - زهرا قدیری از کشکوئیه شهرستان رفسنجان

برندگان روز پنجم ماه مبارک :

شیوا الهی ازکرمانشاه -  بهزاد عقیلی از اهواز -  نشمینه بهرامی  ازخرم آباد -  احسان توفیقی از اهواز-  صادق قاسمی از بم  -      فاطمه حمیدی  ازتهران  -  صفر کریم پوراز تبری -  فاطمه اسکندری  ازاهواز- صفورا دژقی از تهران  -فاطمه حیدری فرازجیرفت

برندگان روزششم ماه مبارک :

حمید فلاحی ازرفسنجان - نسرین یوسف پناه ازکرمان - فاطمه سالاری از تاج آباد (شهرستان بم ) -  زینب بلند نظر ازجیرفت -پروانه سالاری از روستای تله شیراز (شهرستان عنبرآباد)  - حدیث آراسته از کرمان  -  پریناز خاور ازکهنوج   - سمیه نجیب زاده از    کرمان  - خدیجه هرمزی ازاهواز  -  مهتاب اندیشمند از بم

برندگان روزهفتم ماه مبارک :

مریم یارمحمدزهی از نیک شهر سیستان بلوچستان  - حمید عربی از ساوه  - حسنا  پوررحیمی ازاسلام آباد  غرب (کرمانشاه) -احترام آزادی  ازسرپل ذهاب(کرمانشاه)  - ژاله قصدی از زرند - بتول حاج سید حسینی ازکرمان  - معصومه باوی ازدزفول - فاطمه حسن خانی اززرند  - زهرا طهان زاده ازکرمان - علی حسن تبارازبابل
برندگان روزهشتم ماه مبارک :

مرتضی محمد نژاد از سیرجان -سودابه بردانیا از رابر  -افسانه فیض عارفی از یزد  - یوسف فیضی از راین - وفیله محمدپور از    تبریز - نصرت امیدوار کوهبنانی ازکوهنبان  - زهرا محمدرضایی از رفسنجان - حبیبه نژادشاهرخ آبادی از اختیارآباد  -محسن یزدانی از تهران  - ویدا تقوی از شاهین دژ (اذربایجان غربی )

برندگان روزنهم ماه مبارک :

زینب بنی تمیمی از خوزستان - سیدعلی غزالی از تهران - حمید نخعی از رفسنجان - طاهره شبنه زاده از قلعه گنج - هدی پوررحیمی از اسلام آباد غرب کرمانشاه - رضا پاک بین  از کرمان - ندا فروتن  از بم - لیلا لطفی مهروئی از فاریاب - رقیه ایزدی زا زرند - حعفر کریمان  از تهران

برندگان روزدهم ماه مبارک :

ارسلان احمدی از ممسنی استان فارس - آیت ا.. رنجبر  از اراک - سمیرا نیازی ازکرمانشاه - محمد بهزادی ازکرمان - اعظم تاجیک از کرمان - رقیه قنبری از چالوس - ولی ا.. شرفلی از ساوه - محمد پولایی از گرگان - مصطفی بادسار از کرمان - مهدیه حکیمیان  از یزد

برندگان روزیازدهم ماه مبارک :

سعیده غفاریان ازکرمان - اکرم شفیعی از بقدریجان  اصفهان -  مهدی غلامعلی تباراز رشت  -هادی نعل بندی از یزد-  والیه رضا ازتهران  - شهناز یوسفی از اهواز  - عذرا کیومرثی از ساوه - احمد مظهری آزاد ازکرمان - مرضیه براتی ازممسنی فارس - محترم عاصفی کیا  ازشهرستان رستم  استان فارس

برندگان روزدوازدهم ماه مبارک :

آمنه شاکراز تهران - رویا قاسمی بغدادآبادی از یزد - حوا امیر طاهری از سیرجان - طاهره زاده ناظرازشوشتر خوزستان - افشار موسی وند ازاورمیه   - مریم نوری آتشانی از بردسیر - مرضیه منوچهری ازبوشهر - جیران خواجه ازکهنوج - یوسف صبحانی نسب ازبوشهر - محبوبه رنجبر  کبوترخانی از کرمان


برندگان روزسیزدهم ماه مبارک :

نادر علی شکری زاده از کرمان - زهره قربانی از کرمان - کبری خالقی از کرمان - اکرم منصوری از تهران - هوشنگ دهقان از جیرفت - نرگس تیگدری نژاد از کرمان- صنم امکری نژاد  از عنبر آباد- پروانه نژاد کرکی از سیرجان - کتایون محمودی از یاسوج

برندگان روزچهاردهم ماه مبارک :

فاطمه براتی از ممسنی فارس - مریم السادات روح الامینی از یزد -فاطمه جمالی زاده ززرند - محسن عیسی پوراز آمل - زهرا درینی    جیرفت - محمد عوض زاده از تبریز - صغری رنجبر از شهر صدوق یزد- ا طهره منتظری خادم اززرند - محمد رضا  یزدان پناه  ازکرمان  - زهرا علیان از شهر ورزنه (اصفهان )
 

برندگان روزپانزدهم ماه مبارک :

محسن کریم پور از تبریز - محمد اکبری پاریزی از سیرجان - مریم حیدری ازکاشان - هادی بزرگی از مشهد مقدس - محمد اسلامی از زرند - زهرا دهقانی از راین - صدیقه آموزگار  از کرمان - فاطمه ایزد پناه کاظمی از مشهد مقدس - زهرا هوتی ازکهنوج - مهناز یوسفی نعل بندی از اورمیه - هانیه محمودی از شهرنور آباد استان فارس

 

 


 

  • عنوان اثر : لطف الهی
  • خواننده : روشندل غلامرضا چمک
  • تنظیم کننده : کامران گلستانیان
  • مدت زمان : 5دقیقه
استفاده از سه پایه فلزی مهاری
محمد      چهارشنبه، ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۱۵:۵۴
سلام درسال اقتصادمقاومتی این کارها راه‌گشاست...
مسابقه مشکوة
احسان      چهارشنبه، ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۲۷
با سلام خدمت عوامل اجرایی و کلیه دوستان که برنامه ...
نمایش 1 - 2 از 89 نتیجه
آیتم در هر صفحه 2
از 45