حمایت از کالای ایرانی | شنبه، ۳۱ شهریور ۱۳۹۷

از 8 برگزیده و 3 اثر قابل تقدیر صدا وسیمای مرکز کرمان در جشنواره تولیدات مراکز صداوسیمای استان ها امروز درکرمان تجلیل شد. - نمایش محتوای رویدادهای مرکز

 

 

از 8 برگزیده و 3 اثر قابل تقدیر صدا وسیمای مرکز کرمان در جشنواره تولیدات مراکز صداوسیمای استان ها امروز درکرمان تجلیل شد.

از 8 برگزیده و 3 اثر قابل تقدیر صدا وسیمای مرکز کرمان در جشنواره تولیدات مراکز صداوسیمای استان ها امروز درکرمان تجلیل شد.
در این مراسم پور ابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس تاکید کرد: رسانه ملی بعنوان یک رسانه تاثیر گذار در حوزه مسائل فرهنگی و اقتصادی در انعکاس پیام به جهان بسیار قوی عمل کرده است.
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ظرفیت رسانه باید درخدمت گفتمان اقتصاد مقاومتی باشد نشست با رئیس رسانه ملی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه استان کرمان پیشگام اقتصاد مقاومتی درکشور است، صداو سیمای مرکز کرمان  نیز باید با بهره گیری از توانمندی کارشناسان در راستای اقتصاد مقاومتی حرکت کند که نقش تاثیر گذاری دارد.
همچنین زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نیز با اشاره به رسالت سنگین صدا و سیما این رسانه را نیازمند حمایت خواند و گفت: اکنون دشمنان نظام و انقلاب 226 شبکه تلویزیونی و بیش از 2 هزار کانال خبری را فعال کرده اند.
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس با اعلام اینکه، بودجه بی بی سی 6  هزار و 800 میلیارد تومان است اما بودجه رسانه ملی، یک سوم این مبلغ است گفت: دولتمردان در این خصوص کمک کنند که اگر صدا و سیما حمایت شود با وجود نیروهای علاقه مند می توانند اثار فاخری تولید کند که جهان را شگفت زده کند.
علیرمضانی مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان نیز با اشاره به کسب 8 رتبه کشوری و 3  عنوان شایسته تقدیر در بیستمین جشنواره تولیدات مراکز صداوسیما افزود: استان از شهریور پارسال  2 سریال، یک تله فیلم و مستند و انیمیشن تولیدکرده و در پخش برنامه هایی با شبکه سراسری از جمله شب های فیروزه ای و شب ها ی پرستاره جایگاه خوبی در شبکه های سراسری بدست آورده است.
وی از اعلام آمادگی شبکه های سراسری برای اجرای زنده با مرکز کرمان خبر داد.
دراین مراسم ، از طرف دکتر پور ابراهیمی و دکتر زاهدی و نماینده استاندار به دکتر علیرمضانی مدیر کل صدا و سیمای مرکز کرمان لوح سپاس اهدا شد.