حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۲ بهمن ۱۳۹۷

بازدید اعضا مجمع نمایندگان استان از صداوسیمای مرکز کرمان - نمایش محتوای رویدادهای مرکز

 

 

بازدید اعضا مجمع نمایندگان استان از صداوسیمای مرکز کرمان


به گزارش خبر گزاری صداوسیما مدیر کل صدا و سیمای مرکز کرمان در این جلسه ضمن گرامیداشت و تبریک این روز گفت: همکاری نمایندگان استان کرمان با رسانه استانی زبانزد است و علی رغم سلایق سیاسی این تعامل برای سایر نقاط کشورالگو است.
علیرمضانی افزود: رسانه استانی آمادگی کامل د ررابطه با ارائه عملکرد و استفاده از نمایندگان به عنوان کارشناسان در ابعاد مختلف را دارد.
وی افزود: اکنون در کل استان کرمان 96 درصد از مناطق تحت پوشش شبکه دیجیتال هستند و تا یکسال آینده 4 درصد باقیمانده نیز به طورکامل پوشش داده می شود.
وی از اقدام برای راه اندازی 5فرستده در شهرستان بافت و 10 فرستنده در شهرستان جیرفت نیز خبرداد.
وی تامین اعتبار 40 تا 50 درصدی از محل بودجه جاری را برای تامین تجهیزات و راه اندازی ایستگاههای رادیویی و تلویزیونی را خواستار شد.
مدیر کل صدا و سیمای مرکز کرمان همچنین از پخش تله فیلم ساخته این مرکز در هفته وحدت از شبکه سراسری خبر داد.
علیرمضانی مهمترین مشکل فعلی پیش روی مرکز کرمان را تکمیل نشدن و پایان نیافتن پروژه ساختمان جدید مرکز در 14 هکتار عنوان کردو گفت : برای این ساختمان تاکنون 60 میلیارد تومان اعتبار هزینه شده که برای تکمیل آن 300 میلیاردریال دیگر نیاز است. در این جلسه همچنین امیری رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان ضمن گرامیداشت سالروز تشکیل مجلس گفت: تلاشها و تعامل رسانه استانی برای پوشش مطلوب ظرفیت های استانی قابل تقدیر است.
امیری با اشاره به زلزله صبح امروز استان کرمان افزود: فرهنگ سازی برای ساخت و سازهای مقاوم یکی از دلایل نبود تلفات امروز در این زلزله بود.
وی افزود: روستاهای فاقد ساخت و سازهای مطلوب نیز با کمک رسانه استانی بایستی فرهنگ سازی شود تا مردم بتوانند در امنیت زندگی کنند و دیگر شاهد تلفات نباشیم.
وی از تامین اعتبار برای ساخت و سازهای روستایی استان در قالب تسهیلات بهسازی نیز خبر داد و افزود: به زودی این تسهیلات ارائه میشود و بایستی رسانه استانی در این زمینه یاریگر باشد.