جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

باز گشایی 18راه روستایی گرفتار در سیلاب - فرکانس های پخش رادیو

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

باز گشایی 18راه روستایی گرفتار در سیلاب

باز گشایی 18راه روستایی گرفتار در سیلاب


جیرفت

باز گشایی 18راه روستایی گرفتار در سیلاب در بخش جبالبارز جیرفت
 


مدیرکل راه و شهرسازی جنوب استان کرمان سه شنبه 17 شهریور گفت: راه 18 روستای بخش جبالبارز که بر اثر بارش شدید باران و تگرگ و جاری شدن سیلاب مسدود شده بود، بازگشایی شد.محمد ساردویی افزود: پس از فروکش کردن سیلاب از دیشب 6 گروه راهداری اقدام به بازگشایی محورهای آسیب دیده کردند.وی از تخریب 14 کیلومتر از کانال های حفر شده کنار جاده ه ای محور جیرفت - کرمان خبر داد وگفت: سیلاب دیشب 5میلیارد ریال به محورهای روستایی بخش جبالبارزخسارت وارد کرد. مدیرکل راه و شهرسازی جنوب استان کرمان افزود: هم اکنون تمامی محورهای روستایی شهرستان جیرفت بازگشایی شده و تردد در آنها جریان دارد.
فرماندار جیرفت هم گفت: بر اثر بارش باران / تگرگ و سیلاب به زیرساخت های این بخش از جمله حوزه راه و کشاورزی وارد شده است.
احمد امینی روش با بیان اینکه بارش شدید باران باعث آبگرفتگی کوچه ها و خیابان های مرکز این بخش شد افزود: بارش تگرگ به درختان مرکبات خسارت وارد کرده و موجب شکسته شدن سر شاخه های درختان شده است.وی ازخسارت سیلاب به چشمه سارها، قنوات و کانال های سیمانی انتقال آب در بخش جبالبارز نیز خبر داد وتصریح کرد : میزان خسارت در دست بررسی است.
فرماندار جیرفت با اشاره به هشدار سازمان هواشناسی مبنی بر ادامه این روند در ساعات آینده از مردم ، کشاورزان، دامداران خواست از نزدیک شدن به حریم وبستر رودخانه ها خود داری کنند. امینی روش از عشایر هم خواست با توجه به نامناسب بودن شرایط جوی از تردد درمسیر رودخانه ها و دره ها خود داری کنند.