برندگان مسابقه مشکوة نور

مسابقه قرآنی مشکوة از اول ماه مبارک رمضان هر روز با یک آیه از  سوره مبارکه یوسف . جهت شرکت در این مسابقه هر روز  نام برنامه ، شماره مسابقه و گزینه مورد نظر را به سامانه ی30003410 پیامک نمایید. هر روز به قید قرعه به 10 نفر از کسانی که پاسخ  صحیح را انتخاب کرده اند جوایزی اهدا می شود . 

برندگان روز اول ماه مبارک :

سعید بلوچی ازایرانشهر- عاطفه بلوچی زاده  از کرمان - محمدرضا زبیدیان از کرمان  - مهدی قزوینی از کرمان - فاطمه ضیاءالدینی  از کرمان  - نجمه صادقی گوغری از سیرجان   - مینا حیدری  از باغین - مرضیه میرزا حسینی از کرمان  - فرشته قریه میرزایی از کرمان  - الناز ارچنگی از اختیار آباد

برندگان روز دوم ماه مبارک :

زیبا جنگجواز بندرعباس  - طیبه دلیری  از رودبار جنوب - عبدالقادر هنزرانی از ایرانشهر - زهرا سیفی از جیرفت  - سمانه شول از سیرجان - لیلا زارع از یزد -  مجید شمسی پور از کرمان  - مهین پور سلطانی از زرند -  مهری تهامی پوراز کرمان - محبوبه صیفوری از کرمان

برندگان روز سوم ماه مبارک :

فاطمه رحیمی صفات -  نجمه امیری از کرمان  - نرگس مهرابیان از کرمان  - زهرا ایزدی ازروح آبادشهرستان زرند -  زاهد آهو رانی از نیک شهر سیستان و بلوچستان   - علی عرب زاده از زرند  - زهره شمس الدینی  از کرمان - سکینه غنی زاده  از کرمان - خدیجه ابارقی  از ابارق بم - مریم زینلی از رفسنجان

برندگان روز چهارم ماه مبارک :

سمیه حسینی  از رابر شهرستان بافت - محمد خواجویی  از سیرجان  - حمیرا آقا مولایی از کرمان - محمدحسین شمس الدینی از رابر شهرستان بافت - علیرضا نایبندی از راور- حسین قوام ابادی از چترود - فاطمه سالمی از رودبار جنوب - راضیه شاه دادی از کرمان - خاطره آقایی چترودی از چترود - زهرا قدیری از کشکوئیه شهرستان رفسنجان

برندگان روز پنجم ماه مبارک :

شیوا الهی ازکرمانشاه -  بهزاد عقیلی از اهواز -  نشمینه بهرامی  ازخرم آباد -  احسان توفیقی از اهواز-  صادق قاسمی از بم  -      فاطمه حمیدی  ازتهران  -  صفر کریم پوراز تبری -  فاطمه اسکندری  ازاهواز- صفورا دژقی از تهران  -فاطمه حیدری فرازجیرفت

برندگان روزششم ماه مبارک :

حمید فلاحی ازرفسنجان - نسرین یوسف پناه ازکرمان - فاطمه سالاری از تاج آباد (شهرستان بم ) -  زینب بلند نظر ازجیرفت -پروانه سالاری از روستای تله شیراز (شهرستان عنبرآباد)  - حدیث آراسته از کرمان  -  پریناز خاور ازکهنوج   - سمیه نجیب زاده از    کرمان  - خدیجه هرمزی ازاهواز  -  مهتاب اندیشمند از بم

برندگان روزهفتم ماه مبارک :

مریم یارمحمدزهی از نیک شهر سیستان بلوچستان  - حمید عربی از ساوه  - حسنا  پوررحیمی ازاسلام آباد  غرب (کرمانشاه) -احترام آزادی  ازسرپل ذهاب(کرمانشاه)  - ژاله قصدی از زرند - بتول حاج سید حسینی ازکرمان  - معصومه باوی ازدزفول - فاطمه حسن خانی اززرند  - زهرا طهان زاده ازکرمان - علی حسن تبارازبابل
برندگان روزهشتم ماه مبارک :

مرتضی محمد نژاد از سیرجان -سودابه بردانیا از رابر  -افسانه فیض عارفی از یزد  - یوسف فیضی از راین - وفیله محمدپور از    تبریز - نصرت امیدوار کوهبنانی ازکوهنبان  - زهرا محمدرضایی از رفسنجان - حبیبه نژادشاهرخ آبادی از اختیارآباد  -محسن یزدانی از تهران  - ویدا تقوی از شاهین دژ (اذربایجان غربی )

برندگان روزنهم ماه مبارک :

زینب بنی تمیمی از خوزستان - سیدعلی غزالی از تهران - حمید نخعی از رفسنجان - طاهره شبنه زاده از قلعه گنج - هدی پوررحیمی از اسلام آباد غرب کرمانشاه - رضا پاک بین  از کرمان - ندا فروتن  از بم - لیلا لطفی مهروئی از فاریاب - رقیه ایزدی زا زرند - حعفر کریمان  از تهران

برندگان روزدهم ماه مبارک :

ارسلان احمدی از ممسنی استان فارس - آیت ا.. رنجبر  از اراک - سمیرا نیازی ازکرمانشاه - محمد بهزادی ازکرمان - اعظم تاجیک از کرمان - رقیه قنبری از چالوس - ولی ا.. شرفلی از ساوه - محمد پولایی از گرگان - مصطفی بادسار از کرمان - مهدیه حکیمیان  از یزد

برندگان روزیازدهم ماه مبارک :

سعیده غفاریان ازکرمان - اکرم شفیعی از بقدریجان  اصفهان -  مهدی غلامعلی تباراز رشت  -هادی نعل بندی از یزد-  والیه رضا ازتهران  - شهناز یوسفی از اهواز  - عذرا کیومرثی از ساوه - احمد مظهری آزاد ازکرمان - مرضیه براتی ازممسنی فارس - محترم عاصفی کیا  ازشهرستان رستم  استان فارس

برندگان روزدوازدهم ماه مبارک :

آمنه شاکراز تهران - رویا قاسمی بغدادآبادی از یزد - حوا امیر طاهری از سیرجان - طاهره زاده ناظرازشوشتر خوزستان - افشار موسی وند ازاورمیه   - مریم نوری آتشانی از بردسیر - مرضیه منوچهری ازبوشهر - جیران خواجه ازکهنوج - یوسف صبحانی نسب ازبوشهر - محبوبه رنجبر  کبوترخانی از کرمان
برندگان روزسیزدهم ماه مبارک :

نادر علی شکری زاده از کرمان - زهره قربانی از کرمان - کبری خالقی از کرمان - اکرم منصوری از تهران - هوشنگ دهقان از جیرفت - نرگس تیگدری نژاد از کرمان- صنم امکری نژاد  از عنبر آباد- پروانه نژاد کرکی از سیرجان - کتایون محمودی از یاسوج-مرجان روستایی از یزد

برندگان روزچهاردهم ماه مبارک :

فاطمه براتی از ممسنی فارس - مریم السادات روح الامینی از یزد -فاطمه جمالی زاده ززرند - محسن عیسی پوراز آمل - زهرا درینی    جیرفت - محمد عوض زاده از تبریز - صغری رنجبر از شهر صدوق یزد- ا طهره منتظری خادم اززرند - محمد رضا  یزدان پناه  ازکرمان  - زهرا علیان از شهر ورزنه (اصفهان )

برندگان روزپانزدهم ماه مبارک :

محسن کریم پور از تبریز - محمد اکبری پاریزی از سیرجان - مریم حیدری ازکاشان - هادی بزرگی از مشهد مقدس - محمد اسلامی از زرند - زهرا دهقانی از راین - صدیقه آموزگار  از کرمان -- زهرا هوتی ازکهنوج - مهناز یوسفی نعل بندی از اورمیه - هانیه محمودی از شهرنور آباد استان فارس

برندگان روز شانزدهم ماه مبارک:

فاطمه ایزد پناه کاظمی از مشهد مقدس - مهدی حکیمیان از یزد - حجت حسینی از رفسنجان - عباس یزدان پناه از رفسنجان - مهرزاد سلطانی نژاد از بافت - مجید بزرگی از مشهد - رضا اکبری از مشهد - معصومه قنبری از  مشهد- مرسین زارعی از عسلویه - محمد الیاس میری از ماهشهر خوزستان

برندگان روز هفدهم ماه مبارک:

هاجر ابراهیم اخضری از رامسر - مریم مومنی از کرمان -یاسمین امیری از امیدیه خوزستان -  محمودحسامی کرمانی از کرج - فرشته رمضانی از بردسیر- زهرا مردای از کرمان - حمیده مجیدی از تبریز - ملیحه رستمی از تهران - زهرا بهزادی از کرمان - فرزانه امیری از رفسنجان

برندگان روز هیجدهم ماه مبارک:

زهرا عسکری از کرمان - اصغر پوررشیدی از پابدانا- خدیجه بیگم حسنی  از اصفهان - محمد جواد کلانتری از کرمان - جاودان احمدی از نور آباد فارس - میلاد محمودی از نور آباد فارس - مجتبی سیدی از مشهد - مهدی گل زردی از مشهد  بهجت دشتی از اهواز - محمد سعید ا زکرمان

برندگان روزنوزدهم ماه مبارک:

الهام احمدی از یاسوج - زهرا حاجی رضایی از آذربایجان شرقی - شورانگیز کشاورز از سیف آبادشهرستان خنج فارس - فاطمه دباغیان از رفسنجان - رضا مسعودی منس از کرمان - جلال الدین حیدر پور از کهکیلویه وبویر احمد - فاطمه نوروزی از یزد - مطهره تاج الدینی از رابر- فاطمه افشار لو از محمودآباد آذربایجان غربی - ناصر بلوچی از نیک شهرسیستان و بلوچستان

برندگان روبیسنم ماه مبارک:

ساجده السادات حیدری بغداد آبادی از قم - اعظم فرحبخش از شاهین دژ- محمد هادی حججی از قم - طاهره زاده ناظر از شوشتر - سکینه پورقادر از تهران - آفاق پوراحمد از کرمان - فرح انگیز شجاع حیدری - شهلا طوبی از بم - فائزه السادات رئیس ساداتی از مشهد - مجید امیر شاهی از ساوه

برندگان روز بیست و یکم ماه مبارک :

صدیقه نادر علی پورار  ساری - فرحناز قانع عز آبادی از  یزد - مهوش محمدی   از کرمان  - معصومه چناریان  از چترود - مریم افضلی ازرابر - مبینا سبحانی نسب از بوشهر - ندا زبیدی از  کرمان - ساناز تقوی از شاهین دژ -زکیه جعفری از  کرمان - زهرا فضلی از شهر بابک

برندگان روز بیست و دوم ماه مبارک :

طیبه بهاءالدینی از سیرجان - فریده شهابی نژاداز کرمان - فاطمه عامری از اختیار آباد-ایمان بهزادی از بردسیر - - ناهید شجاعی باغینی  از باغین - سیدعنایت ا...  رضایی از گچساران -عباس حسین خانی از رابر- الیسا محمد پور از تهران - صدیقه معصوم یکی از یزد - مریم زارع از یزد

برندگان روز بیست و سوم ماه مبارک :

محمدنکویی از زرند - سمیه نجفی از کرمان - مریم محمدی گیسکی از زرند- وجیهه شاه حیدری از بردسیر - مریم سیدی از مشکین شهر اردبیل - مریم سعید از کرمان - مهدیه شاهی مریدی از بافت - بتول مغوئی نژاد از رفسنجان - پویا بهزادی از کرمان - زهرا رحیم آبادی از کرمان
برندگان روز بیست و چهارم ماه مبارک :
جلال هنزرانی از ایرانشهر - مهین آزادی از کرمان  - سمیه عباسی از یزد - سکینه علیان از اصفهان - فهیمه خادمی از شهرستان رستم فارس - عسل پوررحیمی از کرمانشاه - پروین احمدی از نور آباد فارس - ناهید ساوجی از تهران - یگانه کاکویی از کرمان - ایوب شهدادی از  منوجان

برندگان روز بیست وپنجم ماه مبارک :

علی خشنود از تهران - ململ مباشر از یزد- اکرم فرحبخش از شاهین دژ آذربایجان غربی - کبری سعید آوی از خوزستان - زهرا اکبری از مشهد - زهرا زرعی کار - آیلین صدیقی  از تهران -ملیکا صفی نژاد  از بافت - زهرا رحمتیان از کرمان  -ابوالحسن عسکری از یزد

برندگان روز بیست وششم ماه مبارک :

حسن مبری از تهران - صغری عربی از رفسنجان - مرضیه خشوعی از اصفهان -مرضیه ترک راسخ از سراسیاب شش کرمان - فریبا نور محمدی ازکبوترخان  رفسنجان - پیام کریمی از کرمان -- سعید ملکوتی از اصفهان -سید عطاء حسینی گوکی از کرمان - حبیب الله داریوشی راینی  از راین کرمان -قربان جوادی دمیرچی از شاهین دژآذربایجان غربی

برندگان روز بیست وهفتم ماه مبارک :

رحیمه رسولی از شهرستان مرند آذربایجان شرقی - اکرم رشیدی از پابدانای کرمان -مریم حیدری  تودشتکچویی از اصفهان - فاطمه حجی زاده ازمشهد -محمد مرصاد حججی از قم - زهرا پیر مرادی از کرمان -فاطمه انجم شعاع از کرمان-  ناهید ابراهیم آبادی تکابی از شهداد-فاطمه عکرش از خوزستان -شکوفه سلیمانی از بابلسر

برندگان روز بیست وهشتم ماه مبارک :

محمد عربی از ساوه - ابراهیم کهنسال از تهران -ثریا حاجی زاده از لاله زار بردسیر -یاسر بامری از رودبار جنوب بخش جازموریان -حمدیه باقری از کرمانشاه - حسین علیرضایی فتح آبادی ازانار رفسنجان - مریم کرد چی از اراک - محرم زاهدی از اراک - اکرم کارگر از زرند -رضوان گلومکی زاده از بردسیر   -

برندگان روز بیست ونهم ماه مبارک :

فاطمه خنیفر از هفت تپه خوزستان - رسول بهرامی ازتهران - حسنه طوبی از اهواز- سکینه فخری از تهران - زینب سعید از کرمان - رویا کوشکی  از یزد - الناز تقوی از شاهین دژ آذربایجان غربی - مریم قهرمانی از تهران - مهدیه حسینی از کرمان - رها روح پور از تهران



پربیننده ترین تولیدات تلویزیون

جدیدترین تولیدات تلویزیون