حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۱ مرداد ۱۳۹۷

به مناسبت روز خبر نگار آئین های مختلفی از طرف صدا وسیمای مرکز کرمان برگزار شد - نمایش محتوای رویدادهای مرکز

 

 

به مناسبت روز خبر نگار آئین های مختلفی از طرف صدا وسیمای مرکز کرمان برگزار شد


جمعی از خبرنگاران و کارکنان معاونت خبر به همراه مدیرکل ، معاونان و اعضای شورای بسیج صدا و سیمای مرکز کرمان ، برنامه های گرامیداشت روز خبرنگار را با حضور در گلزار شهدای کرمان و تجدید میثاق با ارمانهای والای شهیدان آغاز کردند. انها سپس به اتفاق جمعی از خبرنگاران دیگر رسانه های استان و اعضای بسیج رسانه به دیدار نماینده ولی فقیه در استان رفتند.ایت الله جعفری دراین دیدار  با تقدیر از زحمات همه دست اندرکاران رسانه ها در استان گفت خبرنگاری ؛ کاری سخت و حساس ، و نیازمند ایمان شجاعت و سرعت عمل بالا است . نماینده ولی فقیه در استان افزود   یک خبرنگار باید خبر را از زوایای متفاوت ببیند و کار خود را محکم ، متقن و مستند انجام دهد تا جامعه از اطلاع رسانی های وی نفع ببرد .
اصحاب رسانه استانی سپس به زیارت بارگاه امامزاده محمد (ع) در شهر کرمان رفتند تا دورهمی صمیمی خود را با حضور استاندار در این مکان مقدس برگزار کنند .  دراین دیدار اقای رزم حسینی از زحمات صدا و سیمای مرکز کرمان و دیگر رسانه ها در انعکاس خدمات نظام قدر دانی کرد و گفت رسانه ها همواره یاور خدمتگذاران مردم در دستگاههای اجرایی بوده اند . استاندار کرمان بااشاره به مشکلات کار خبرنگاری افزود خبرنگاران باید از امنیت شغلی ، بیمه و سایر خدمات رفاهی بهره مند باشند.
اقای علیرمضانی مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان هم دراین مراسم گفت نزدیک به سیصد شبکه ماهواره ای فارسی زبان که از سوی دشمنان ایران حمایت و تامین مالی میشوند مشغول فعالیت تبلیغی برضد بنیانهای اعتقادی ، فرهنگی و اجتماعی جامعه ما هستند . وی افزود در جبهه سخت مقابله با این تهاجم گسترده فرهنگی ، خبرنگاران در صف مقدم نبرد و دفاع هستند و باید از این قشر زحمتکس حمایت بیشتری صورت بگیرد
درپایان این مراسم از خانواده شهید آتشی گوهری از تصویربرداران صدا و سیمای مرکز کرمان که در عملیات کربلای 5 به درجه رفیع شهادت نائل امد تجلیل شد .
امروز همچنین مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان با حضور در معاونت خبر و اهدای گل از زحمات خبرنگاران ، سردبیران ، تصویربرداران و تدوینگران خبر تقدیر کرد .