اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | چهارشنبه، ۷ تیر ۱۳۹۶

بیان خدمات مقدس جمهوری اسلامی از وظایف اصلی رسانه ها در ایام الله دهه فجر است - نمایش محتوای خبر

 

 

بیان خدمات مقدس جمهوری اسلامی از وظایف اصلی رسانه ها در ایام الله دهه فجر است

شناسه : 339448267

بیان خدمات مقدس جمهوری اسلامی از وظایف اصلی رسانه ها در ایام الله دهه فجر است
دکتر علیرمضانی مسئول کمیته ارتباطات و اطلاع رسانی ستاد دهه فجر استان با بیان این مطلب در جمع اصحاب جراید و مسئولان نشریات استانی گفت: بیان خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی موجب دلگرمی مردم می شود .مدیر کل صدا و سیمای مرکز کرمان گفت : مردم خود صاحب انقلاب هستند و تداوم انقلاب  نیز با رهبری شایسته رهبرمعظم انقلاب و همراهی و همدلی مردم شریف و قدرشناس میسر است. وی افزود :  ابزارهای اطلاع رسانی متنوع و آسیب های  بعضی از رسانه ها زیاد شده است و ما باید از این آسیب ها پرهیز کنیم . دکتر علیرمضانی همچنین با تسلیت ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت : رحلت ایشان موجب همدلی و وحدت بیشتر شده است و ترفندهای بعضی از رسانه ها و شبکه مجازی که قصد تفرقه داشتند با هوشمندی رسانه ملی محو و نقش بر آب شد .مسئول کمیته ارتباطات واطلاع رسانی ستاد دهه فجر افزود :مردم امروزه به رسانه ملی که شاخص همه رسانه هاست کاملا اعتماد دارند و خبرهای درست را از رسانه ملی  دریافت می کنند .
وی از مسئولان جراید استانی خواست با معرفی ظرفیت های فراوان  استان در زمینه های گوناگون به مردم و همچنین با مقایسه خدمات و دستاوردهای انقلاب با قبل از پیروزی  انقلاب  نقش مؤثر خود در وحدت و همدلی مردم را در سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به خوبی ایفا کنند .
صدفی رئیس شورای هماهنگی ستاد دهه فجر سازمان تبلیغات اسلامی نیز با اشاره به محورهای اصلی ستاددهه فجر گفت:24 کمیته این ستاد با هدف ایجاد همدلی بین تشکل ها و قشر های مختلف مردم در برگزاری شکوهمند مراسم سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی فعال است .رئیس شورای هماهنگی ستاد دهه فجر تبیین برکات انقلاب اسلامی –مردمی بودن -فراگیری –ایجاد فضای همدلی و نشاط و امید بخشی به مردم را از اصول و سیاست های برنامه های  ستاد دهه فجر برشمرد.
وی خاطرنشان کرد : دشمن به دنبال این است که از طریق رسانه های معاند و ضد انقلاب در بین مردم  نسبت به نظام و انقلاب تردید و دودلی ایجاد کند.صدفی خاطر نشان کرد  : رسانه استانی درکنارجراید و نشریات می تواند با امید بخشی و بیان دستاوردهای انقلاب ،دشمن را مثل گذشته مأیوس کنند و روحیه  همبستگی و شور و نشاط را در جامعه بسط و گسترش دهند .