حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۲ بهمن ۱۳۹۷

جلسه تبیین سیاستهای رسانه در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در صداوسیمای مرکز کرمان - نمایش محتوای رویدادهای مرکز

 

 

جلسه تبیین سیاستهای رسانه در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در صداوسیمای مرکز کرمان


جلسه تبیین سیاستهای رسانه در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در صداوسیمای مرکز کرمان برگزار شد.
مدیرکل صداوسیمای مرکز کرمان در این جلسه گفت: در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران رسانه های رقیب با رویکرد تخریبی نظام  ، برنامه ریزی های فراوانی کرده اند که ما به عنوان رسانه های داخلی باید بتوانیم از خود دفاع کنیم و اجازه ندهیم رقیب صحنه را از دست ما بگیرد. احمد علیرمضانی افزود: در روزهای اخیر و در جریان اطلاع رسانی زلزله جهش ناگهانی اعضای کانال خبرگزاری صداوسیما از ۴ هزار به ۳۶ هزار نمونه ای از اعتماد مردم به رسانه است و نشان میدهد مردم برای دریافت خبرهای صحیح ترجیح میدهند به صداوسیما مراجعه کنند...
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه بر ایجاد رویکرد غرور و افتخار در برنامه های رسانه ملی تاکید کرد و گفت : نمونه ای از این مدل سردار حاج قاسم سلیمانی است که میتوان به آن پرداخت. .
محمدرضا پورابراهیمی پرداختن به موضوع امنیت / مقایسه ایران با کشورهای اطراف و حتی پیشرفته در بخشهای نانو / هسته ای و هوافضا / پرداختن به المپیادها و دستاوردهایی که کشور در این زمینه داشته است از دیگر مواردی عنوان کرد که رسانه باید در آستانه چهل سالگی انقلاب به آن بپردازد. وی تاکید کرد: صداوسیما لازم است از کسانی که در حوزه فضای مجازی میتوانند جریان سازی کنند دعوت کند و از توان آنها در این زمینه استفاده کنند. .
نماینده مردم سیرجان در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه گفت:  امروز در کشور برخی افراد در ناامید کردن مردم از یکدیگر سبقت میگیرند و این جفا به امام ، رهبری و شهداست. نظرسنجی از مردم در خصوص نوع برنامه سازی در صداوسیما از پیشنهادات آقای حسن پور در این جلسه بود.