اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | جمعه، ۲۷ مرداد ۱۳۹۶

دهه فجر باید عامل وحدت همه رسانه ها - نمایش محتوای خبر

 

 

دهه فجر باید عامل وحدت همه رسانه ها

شناسه : 339449315

دهه فجر باید عامل وحدت همه رسانه ها

دهه فجر باید عامل وحدت همه رسانه ها در بیان خدمات ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی باشد .
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کرمان مدیر کل صدا و سیمای مرکز کرمان در نشست کمیته ارتباطات و اطلاع رسانی ستاد دهه فجر صدا و سیمای مرکز کرمان با بیان این مطلب گفت : صدا و سیمای مرکز کرمان برای باشکوه تر برگزار شدن دهه فجر برنامه های متعددی درحوزه های صدا / سیما و خبر دارد.
علیرمضانی با اعلام همزمانی دهه فجر و فعالیت های انتخاباتی افزود : بمناسبت دهه فجر از بیست وسوم بهمن برنامه های انتخاباتی رسانه اغازو از ظرفیت های رسانه های دیگر برای شور انتخاباتی و حضور حداکثری مردم استفاده می شود .
وی همچنین با اشاره به ظرفیت هاو قابلیت های فراوان استان کرمان گفت : دهه فجر فرصت خوبی برای شناسایی ظرفیت ها و قابلیت های بی نظیر استان کرمان است .
مدیرکل صداوسیمای مرکز کرمان درادامه با اشاره به اعتماد هفتادودودرصدی مردم به رسانه گفت : در جریان خبرهای ارتحال ایت الله هاشمی مردم علی رغم خبرهای ضدو نقیض فضای مجازی به رسانه اعتماد کردند.
در این نشست رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان نیز از فعالیت بیست وچهار کمیته در ستاد دهه فجر با حضور اقشار مختلف جامعه خبر داد.
اقای صدفی تبیین برکات و دستاوردهای انقلاب اسلامی /امید افرینی به جامعه و نسل جوان / کارامدی نظام / امید افزایی و مردمی بودن را از اهداف و سیاست های برنامه های دهه فجر ذکرکرد.
وی نقش رسانه ملی و اصحاب مطبوعات را در مردمی بودن و تبیین خدمات ارزشمند نظام مهم خواند .
اقای عظیمی زاده مسئول کمیته ادارات و نهادهای استانداری کرمان هم با اعلام برنامه های ویژه ادارات ونهادها ی استان/ از اغاز به کارکمیته طرح های مختلف اقتصاد مقاومتی / طرح های مثلث توسعه استاندار کرمان که بعنوان الگو در کشور مطرح است با حضور مسولان کشوری در ایام دهه فجر خبر داد و امادگی خودرا برای همکاری با صدا و سیما اعلام کرد .
در این نشست اعضا کمیته ارتباطات و اطلاع رسانی واصحاب رسانه نظرات وپیشنهادات خود را بیان کردند.