حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

دیدارمدیران صدا و سیما و اعضا شورای اسلامی شهرکرمان - نمایش محتوای رویدادهای مرکز

 

 

دیدارمدیران صدا و سیما و اعضا شورای اسلامی شهرکرمان

دیدارمدیران صدا و سیما و اعضا شورای اسلامی شهرکرمان
همزمان با روز شوراها نشست مشترک مدیرکل و مدیران صدا و سیمای مرکز کرمان با اعضا شورای اسلامی شهر کرمان دیدار کردند.
رییس شورای اسلامی شهر کرمان در این دیدار با تاکید بر تاثیر گذاری فرهنگسازی / اتحاد/ وفاق و همت عمومی برای توسعه گفت: در عرصه های مختلف از آغاز انقلاب تا امروز تاثیر گذاری صدا و سیما را شاهد بوده ایم.
آقای فرشاد افزود: صدا و سیما می تواند در توسعه شهر و جلب مشارکت های مردمی نقش به سزایی ایفا کند.
وی درادامه با اشاره به اینکه ازابتدای آغاز به کار شورای پنجم تمرکز اعتبارات بر اتمام طرح های نیمه تمام است افزود: در آغاز به کار شورا میانگین پیشرفت طرح ها 30 درصد بود و امروزه پیشرفت خوبی داشته ایم.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان هم در این نشست گفت :شورا ها یکی از تجربیات موفق و موثر جمهوری اسلامی بوده است.
وی با اشاره به پوشش 94 درصدی گیرنده های دیجیتالی و 99 درصدی آنالوگ در استان کرمان گفت: در راستای پدافند غیرعامل نیز سیگنال رسانی به 70 درصد استان از طریق فیبر نوری هم انجام شده است.وی با اشاره به تاثیر گذاری صدا و سیما بر ورود گردشگر به استان کرمان به پخش برنامه های زنده تلویزیونی از باغ فتح آباد و خانه حاج آقاعلی رفسنجان اشاره کرد و گفت :با این ظرفیت نوروز امسال شاهد رشد چشمگیر بازدید گردشگران از این مجموعه ها بودیم .
آقای علیرمضانی توجه به مسائل شهری مانند ترافیک را از اولویت های مورد توجه دانست و گفت: باید در پاکیزه نگه داشتن شهر همگان همت کنند و در این راستا آماده ساخت برنامه های مشترک هستیم.وی بر تاکید بر سیاسی نکردن اقدامات افزود: این مهم رمز موفقیت است و خوشبختانه شورای اسلامی شهر کرمان با وجود سلایق متعدد از سیاسی کاری به دور بوده است.وی درادامه همچنین افزود: آمادگی داریم با همکاری شهرداری کرمان برنامه های مشترکی در راستای ارتقا سطح فرهنگ شهروندی / ایجاد امید آفرینی و نشاط مردم تولید کنیم.در این نشست دیگر اعضای شورای شهر کرمان ومدیران صداوسیما هم بر همکاری همه جانبه صداوسیما وشورای شهر کرمان برای پیشرفت وارتقا شهر کرمان تاکید کردند. دیدارمدیران صدا و سیما و اعضا شورای اسلامی شهرکرمان
 


جدیدترین رویداد های مرکز