حمایت از کالای ایرانی | یک‌شنبه، ۳ تیر ۱۳۹۷

دیدار مدیر کل و شورای معاونان صدا و سیما با استاندار کرمان - نمایش محتوای رویدادهای مرکز

 

 

دیدار مدیر کل و شورای معاونان صدا و سیما با استاندار کرمان


 استاندار کرمان از تلاشهای موثر صدا و سیمای مرکز کرمان در انعکاس خدمات دولت و نظام اسلامی به مردم به خصوص در حوزه اقتصاد مقاومتی تجلیل کرد .
اقای رزم حسینی صبح امروز در جمع مدیرکل و شورای معاونان صدا و سیمای مرکز کرمان با اشاره به فعالیتهای ارزشمند صدا و سیمای کرمان در طول هفته دولت و انعکاس خدمات دستگاههای اجرایی گفت صدا و سیمای کرمان در بیان خدمات دولت بویژه فرهنگ سازی اقتصاد مقاومتی نقش قابل تقدیری داشته است و باید کاری کنیم فرهنگ اقتصاد مقاومتی در بین مردم نهادینه شود تا چشم مردم در بخش اقتصادی به دست دولت نباشند و خود آنها جهت استفاده از ظرفیتها و ایجاد ارزش افزوده محصولات همت کنند.
استاندار کرمان همچنین با استقبال از تلاش صدا و سیمای کرمان در راه اندازی ستاد رسانه ای بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت طرح صدا و سیمای کرمان برای تولید برنامه با محوریت زندگینامه شخصیتهای انقلابی و مفاخر علمی و فرهنگی استان ، طرح بسیار خوبی است و مجموعه اجرایی استان آماده همکاری دراین زمینه هستند .
اقای رزم حسینی همچنین از تحولی نو در اداره امور اقتصادی استان در اینده نزدیک خبر داد و گفت با مجوز وزیر کشور در اینده نزدیک "نهاد اقتصادی غیر دولتی استان" راه اندازی خواهد شد و با فعالیت آن و کاهش بوروکراسی های اداری، انجام امور مربوط به توسعه اقتصادی بویژه در حوزه اقتصاد مقاومتی سرعت خواهد یافت و دولت در حوزه اقتصاد فقط نقش نظارتی و هدایتی خود را ایفا خواهد کرد.
استاندار کرمان در ابتدای صحبتهای خود با گرامیداشت یاد شهیدان دولت گفت شهیدان رجایی و باهنر در مدت کوتاه تصدی مسئولیت اجرایی کشور ، نوعی از مدیریت را به ما معرفی کردند بنام مدیریت جهادی که تلاش بی وفقه و همراه با تدبیر و شجاعت از ویژگیهای آن است. اقای رزم حسینی افزود این نوع از مدیریت باید در بین کارکنان دولت نهادینه شود که این مهم از طریق فرهنگ سازی با مشارکت صدا و سیما محقق خواهد شد.
دراین دیدار مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان نیز با گرامیداشت یاد شهیدان دولت به خصوص شهیدان رجایی و باهنر گفت در هفته دولت بیش از 2 هزار و 500 دقیقه خبر و برنامه های تولیدی با موضوع خدمات دولت از بخشهای مختلف صدا و سیما پخش شد که تمرکز خاص این برنامه ها بر محور اقتصاد مقاومتی بوده است.
اقای علیرمضانی با تاکید براینکه تلاش صدا و سیمای مرکز کرمان بر این است که ظرفیتهای فرهنگی و تاریخی استان به کشور شناسانده شود گفت در جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استانها که اختتامیه ان هفته اینده در سنندج برگزار میشود صدا سیمای مرکز کرمان با رشد چشمگیر نسبت به سال گذشته موفق به کسببه برتر کشوری شده است که بیانگر موفقیت آمیز بودن تلاشهای این مرکز است .
وی همچنین گفت تاکنون 93 درصد از مناطق استان تحت پوشش پخش دیجیتال قرار گرفته اند و برای پوشش صددرصدی استان خواستار مشارکت فرمانداریها جهت راه اندازی فرستنده های دیجیتال هستیم .
اقای علیرمضانی همچنین خواستار حمایت مجموعه اجرایی استان از طرحهای جدید صدا و سیمای مرکز کرمان برای تکمیل ساختمان جدید مرکز، دریافت مجوز راه اندازی رادیو شهری در چند شهرستان استان ، تقویت خبرنگاران ازاد رسانه و کمک به تامین تجهیزات مورد نیاز مرکز شد .
این دیدار صمیمانه با عکس یادگاری استاندار و مدیران ارشد صدا و سیمای مرکز کرمان پایان یافت.