رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

ساخت مستند خدمات دستگاه قضائی استان کرمان - نمایش محتوای رویدادهای مرکز

 

 

ساخت مستند خدمات دستگاه قضائی استان کرمان

در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران:مستند خدمات دستگاه قضائی استان کرمان ساخته می شود

دکتر علیرمضانی مدیرکل صداوسیمای مرکز کرمان در نشست مشترک با رئیس کل و معاونین دادگستری استان از ساخت مستند خدمات و دستاوردهای دستگاه قضائی استان کرمان باهمکاری دادگستری در چهلمین سال پیروزی انقلاب خبر داد.و افزود::صداوسیمای مرکزکرمان آماده است در راستای کاهش آسیب های اجتماعی هرگونه همکاری را با دادگستری استان کرمان داشته باشد.
علیرمضانی در این نشست با یادآوری اینکه  دستگاه قضائی و صداوسیما از حیث تشکیلاتی و اداری زیر مجموعه مقام معظم رهبری می‌باشند، گفت:دادخواهی وتظلم خواهی و مدیریت افکار عمومی دو رسالت سنگینی است که برعهده قوه قضائیه و صداوسیما نهاده شده است.
موحد رئیس کل داداگستری استان کرمان نیز دراین  نشست گفت: رسانه‌ها و افکار عمومی دو رکن اصلی برای تعقیب راهکار‌های پیشگیرانه هستند، وی افزود:رسانه‌ها می‌توانند با مدیریت افکار عمومی و ارائه الگو‌های رفتار با سالم سازی نگرش و بینش مخاطبان تاثیر بسزائی در کاهش انحرافات داشته باشند.
رئیس کل دادگستری بیان کرد  : بهره برداری از قدرت جادوئی رسانه یکی از راهکار‌های موجود برای هدایت افکار عمومی با رویکرد کنترل و کاهش جرم و آسیب‌های اجتماعی است.
 


جدیدترین رویداد های مرکز