اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | پنج‌شنبه، ۸ تیر ۱۳۹۶

شبهای کرمان - 96 - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

شبهای کرمان - 96

تهیه کننده : محمد قاسمی

کارگردان : عماد محمدی

نور: حاتم شجاعی

دستیار تهیه : محمد ثمره گلستانس - اکرم جلال زادع

  تصویربرداران : زین العابدین - حاتم شجاعی

صدا برداران:فریبا سعید - امیری

تدوین : ایمان گرامی

مجری : مهدی حشمتی

شبهای کرمان عنوان برنامه ای است که هر شب شنبه تا پنج شنبه ساعت 21 از سیمای مرکز کرمان پخش  می شود  كه از محبوب‌ترين برنامه‌هاي سیمای مرکز کرمان می باشد . 
 
جنگ‌ شبانه شبهای کرمان  برنامه‌ای تركيبي هستند كه در خود آيتم‌ها ي متنوعي را گرد آورده‌است( شب نشینی که هرشب به خانه یکی از همشریان میرویم ، اندر حکایت تاریخی به همراه نریشن و کشیدن کاریکاتور به طور همزمان ، خواننده که در استودیو به همراه صحبت مجری با خواننده ، ترانه های وی پخش می شود ، شعر خوانی و معرفی شاعران استان در فضای باغ تاریخی فتح آباد). اين برنامه‌زنده بوده و همين عامل باعث مي‌شود كه علاوه بر وظيفه سرگرمي و آموزشي به‌گونه‌ اطلاع‌رساني هم داشته باشد  در واقع شبهای کرمان  از آن دسته برنامه‌ها می باشد  كه هر سه وظيفه اصلي رسانه (اطلاع‌رساني ـ آموزشي ـ تفريحي) را در خود جاي داده است در برنامه شبهای کرمان    يك موضوع محوري شكل‌دهنده كليت برنامه است. به عبارتي ديگر گزارش‌ها، مصاحبه‌ها، مهمان برنامه و پيرامون موضوع شكل مي‌گيرند.
پلاتوهاي  برنامه  شبانه از مهم‌ترين بخش‌هاي آن محسوب مي‌شود. متن پلاتوها و اجراي مجري‌هاي توانمند توانسته است  در توفيق برنامه در جذب مخاطب بسيار موثر باشد، وجود نويسندگاني كه استان را می شناسند  و توانسته اند  با مواد خام كه از فرهنگ بومي اخذ مي‌كنند برنامه را پربار كنند تأثير چشمگيري در جذب مخاطب شبکه کرمان داشته است .
 
آیتم های برنامه به تفکیک:
گزارش -  چراغ راهنما - یادم هست - حدس  بزن - تاقچه - تو بگو - پنجره
 
 
 
 
 
موضوع برنامه : 1396/02/19  مشورت در اسلام
 
سال تولید: 1396


پربیننده ترین تولیدات تلویزیون

جدیدترین تولیدات تلویزیون