رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۸

قدردانی از حضور مردم - محتوای صفحات ویژه

 

 

قدردانی از حضور مردم

پیام مشترک نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه کرمان واستاندار کرمان؛

قدردانی از حضور دشمن شکن مردم دیار کریمان در راهپیمایی 22 بهمن

نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه کرمان واستاندار کرمان از حضور دشمن شکن مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن قدر دانی کردند.

 

به گزارش خبر گزاری صداوسیما مر کز کرمان حجت السلام والمسلمین علیدادی سلیمانی امام جمعه کرمان عصر امروز با حضور در صدا و سیمای مرکز کرمان با قدر دانی از حضورمردم همیشه در صحنه دیار کریمان  در جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی افزود:با وجوددشمنی های اخیر علیه انقلاب و جمهوری اسلامی ایران حضور پر رنگ مردم همه این دسیسه ها را خنثی کرد .
آقای فدایی استاندار کرمان هم با تشکر از حضور باشکوه مردم در راه پیمایی 22 بهمن افزود این حضور مثال زدنی از سویی به مدیران انرژی می دهد و از سویی دیگر مسئولیت مدیران را بیشتر می کند.

آقای فدایی افزود : از دستگاههای دولتی  انتظارمی رود که  برای حل مشکلات مردم وتسریع  در روند اجرای طرحها بیش از پیش بکوشند.

در پیام مشترک نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه کرمان واستاندار کرمان آمده است:

حضور پرشور و وحدت آفرین مردمان ایران اسلامی، به ویژه غیورمردان و شیرزنان دیار کریمان در راهپیمایی 22 بهمن ماه، جلوه ای از همبستگی و ایستادگی این ملت بر آرمان ها و اهداف انقلابی خود است که از ابتدای انقلاب تاکنون پابرجا و استوار بر شعار "استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی" ایستاده اند.
ملت ایران اسلامی که همواره پشتیبان ولایت فقیه بوده اند و در سایه وحدت و همدلی توانسته اند قله های بلند افتخار را فتح کنند، در 22 بهمن ماه امسال نیز امضائی زرین بر میثاق نامه خود با ولایت فقیه و نظام مقدس جمهوری اسلامی نشاندند تا غریو افتخار آنها در سراسر جهان شنیده شود.

در 22 بهمن امسال، اقشار مختلف مردم، مسئولان و گروه های سیاسی دست در دست یکدیگر و در پاسخ به ندای ولی فقیه با وحدت به صحنه آمدند تا سران حکومت های استکباری بار دیگر بدانند که این مردم با توطئه، تهدید، تحریم، جنگ اقتصادی و ... دست از آرمان های خود بر نخواهند داشت.
به یقین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با تکیه بر همراهی ، ولایت مداری و بصیرت ملت انقلابی خود توانسته نام و آوازه ای بلند در سراسر گیتی از خود برجای گذارد و از این رو است که بانگ آزادی خواهی و آزاداندیشی مردم ایران در سراسر جهان با نوای بیداری اسلامی و ایستادگی در برابر ظلم ظالمان به گوش می رسد.
در این فرصت مغتنم، حضور پرشور ملت ایران اسلامی به ویژه مردم دیار کریمان در آئین های گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به ویژه راهپیمایی دشمن شکن 22 بهمن ماه را ارج نهاده و از درگاه ایزد منان سلامت، سعادت و سربلندی همگان را مسألت می نمائیم.