حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۲ بهمن ۱۳۹۷

قدردانی در مراسم جشن میلاد امام حسن عسکری (ع) از برگزیدگان صدا و سیمای مرکز کرمان - نمایش محتوای رویدادهای مرکز

 

 

قدردانی در مراسم جشن میلاد امام حسن عسکری (ع) از برگزیدگان صدا و سیمای مرکز کرمان

در مراسم جشن میلاد امام حسن عسکری (ع) از برگزیدگان صدا و سیمای مرکز کرمان قدردانی شد
درمراسم جشن میلاد مسعود امام حسن عسکری (ع )از برگزیدگان صدا وسیمای کرمان در بخش های مختلف با اهدا لوح سپاس قدردانی شد .در این مراسم دکتر علیرمضانی مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان با اشاره به درخشش بخش های مختلف مرکز کرمان در جشنوارها و پخش کارهای فاخر و ارزشمند این مرکز در شبکه های سراسری افزود:  به همت همکاران ، مرکز کرمان در مسیر رشد ، تعالی و موفقیت قرار گرفته است.
مدیر مرکز کرمان با اشاره به فرارسیدن سالروز نهم دی گفت: نهم دی ، روز بصیرت و شناخت حق از باطل است روزی که متاسفانه بسیاری از خواص مردود شدند اما مردم با الهام از عاشورا به خروش آمدند و بساط فتنه را برچیدند
وی افزود: رسانه باید نقش خود را در زنده نگه داشتن حماسه ۹ دی به خوبی ایفاء کند .
همچنین در این مراسم حجه الاسلام قاسمی زاده مدیر کل اوقاف استان کرمان هم با اشاره به موضوع وقف به عنوان یک سنت حسنه و ارزشمند از برنامه سازان صداوسیما خواست در زمینه معرفی وقف و ارزش های آن تلاش کنند.
در این مراسم از حجت الاسلام والمسلمین شیخ بهایی مدرس حوزه علمیه و از کارشناسان مذهبی صدا و سیمای مرکز کرمان که در برنامه زنده همزمان با زلزله حضور موثر و آرامش بخشی داشت تجلیل شد.
همچنین در این مراسم لوح تقدیر ستاد اقامه نماز کشور به سبب ترویج فرهنگ نماز ظهر عاشورا به مدیر کل صدا وسیمای کرمان اهدا شد.