رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۳۰ تیر ۱۳۹۸

مراسم جشن میلاد امام رضا (ع) و تجلیل از برگزیدگان صدا وسیمای مرکزکرمان - نمایش محتوای رویدادهای مرکز

 

 

مراسم جشن میلاد امام رضا (ع) و تجلیل از برگزیدگان صدا وسیمای مرکزکرمان

مراسم جشن میلاد امام رضا (ع) و تجلیل از برگزیدگان صدا وسیمای مرکزکرمان

تجلیل از دست اندر کاران آیین جمع خوانی قرآن کریم و برنامه سازان برتر صدا وسیمای مرکز کرمان در مراسم جشن میلاد امام رضا(ع)
در این مراسم دکتر علیرضانی مدیر کل صدا وسیمای مرکز کرمان ابرنامه سازان صداوسیما ی کرمان خواست تا در برنامه هایشان به چالش ها و مشکلات استان از جمله کمبود آب وخسارت های خشکسالی که به محصولات کشاورزی زیان وارد کرده بپردازند ود رعین حال ازپردا ختن به ظرفیت های استان پهناور کرمان غافل نشوند. وی افزود:تکلیف ما امروز در رسانه پرداختن به نیاز و مشکلات مردم است که در کنار آن در حوادث به آنها آرامش دهیم.
علیرضانی به رسالت خطیر رسانه اشاره کرد و گفت :در برابر مثلث شوم دشمنان یعنی آمریکا ‌‌، عربستان و اسرائیل به تکلیف خود عمل کنیم زیرا دشمن از طریق رسانه‌ها پر طمطراق وارد می شود.
مدیر کل مرکز کرمان درباره انعکاس مناسب خدمات چهل ساله انقلاب گفت:برنامه‌ریزی های لازم انجام شده تا جشن 40 سالگی انقلاب با شکوه برگزار شود.
علیرضانی در پایان از تمام نهادها و اداراتی که در مراسم جمع خوانی قرآن کریم با صدا و سیما همکاری داشتند قدردانی کرد. شایان ذکر است این مراسم با مولودی خوانی 'سرود ‌' برنامه‌ها ی هنری و اهدای جوایز همراه بود.
 


جدیدترین رویداد های مرکز