رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۹ خرداد ۱۳۹۸

نشست مدیرکل صداوسیمای کرمان با معاون فرهنگی بنیادشهید - نمایش محتوای رویدادهای مرکز

 

 

نشست مدیرکل صداوسیمای کرمان با معاون فرهنگی بنیادشهید


در نشست مدیرکل صدا وسیمای مرکز کرمان با معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثار گران کشور بر مشارکت شبکه های استانی صدا وسیما در ساخت برنامه های ایثار و شهادت تاکید شد .
مدیر کل صداوسیما در این دیدار با بیان اینکه شبکه استانی کرمان تا کنون تعامل گسترده ای با بنیاد شهید و امور ایثار گران برای ترویج و زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار و شهادت داشته است گفت: صدا و سیمای مرکز کرمان در بخش های مختلف صدا وسیما با تولید و پخش یادواره ها ، مستندها و سریال های با موضوع جهاد وشهادت تاکنون نقش خود را در این حوزه ایفا کرده است.
علیرمضانی از آمادگی و توافق با بسیج برای تولید مستند 40 سردار خبر داد و افزود: رایزنی گستنرده ای نیز برای ساخت چند تله فیلم برای شهدا شاخص استان آغاز شد.
مدیر کل صدا وسیمای کرمان ساخت سریال شهید باهنر را از جمله برنامه های این مرکز در حوزه جهاد وشهادت دانست و گفت: شبکه استانی کرمان آمادگی دارد به عنوان نخستین مرکز پایلوت در حوزه ایثار و شهادت برای ترویج وتولید برنامه های حاوی این موضوعات در نظر گرفته شود .
حجت الاسلام کاویانی معاون فرهنگی سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور در این نشست از همکاری خوب رسانه ملی با بنیاد شهید خبر داد و گفت: بنیاد شهید دارای مجموعه اسناد متنوع و جذابی در زمینه های ایثار و مقاومت و جهاد و شهادت است که می تواند در اختیار صداوسیما قرار گیرد.

 


جدیدترین رویداد های مرکز