جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

کرمان سلام - نمایش محتوایی رادیو

 

 

کرمان سلام

تهیه کننده:معصومه طالبی
مجریان : زهرا استاد ناروئی و وحید یوسف زاده
 نویسندگان : آقایان وحید یوسف زاده و مجید غلامحسین پور و خانم ها معصومه طالبی زاده ، سعیده رضایی و زهرا استاد ناروئی
ویراستاری : مریم فهیمی نژاد 
 صدابرداران: آقایان قاسم راست پور ،رضا گلستانی ، سید حسین گلستانی ، امین حری و محسن اخلاقی نسب
 گزارشگران :خانم ها صدیقه پورشیخ علی و فریبا دانشور از توانمند 
 ارتباطات : خانم ها افسانه شجاع حیدری، ندا نادری نژاد ، لیلا سلطانی ، زهره گلستانی و اعظم رمضان پور
 ترابری : آقای حسین پاپلی
 دستیار :رضا شهابی نژاد
 
برای شنوندگان دائمی رادیو کرمان  " کرمان سلام "  نامی آشنا و قدیمی است. بسیاری از کرمانی ها صبح خود را با نوای رادیو و صدای "کرمان سلام" آغاز می کنند. برنامه ی صبحگاهی شبکه استانی صدای مرکز کرمان که با هدف اطلاع رسانی ، آگاهی بخشی و نشاط صبحگاهی سالهاست به مخاطبان ارائه می شود.
 این برنامه  هرروز از ساعت  6:30 دقیقه تا 8 بامداد تهیه و پخش می شود. گزارش ،مطلب، موسیقی و ترانه ، ارتباط با کارشناس با توجه به موضوع برنامه ، اطلاع رسانی درباره رخدادهای سیاسی، علمی ، فرهنگی ، هنری و مناسبتهای ملی و مذهبی محتوای این برنامه و سرمشق ،چای شیرین ، کرمان خبر، هواشناسی وبخش ترافیکی از جمله بخشهای ثابت برنامه کرمان سلام می باشد. 
معصومه طالبی زاده تهیه کننده با سابقه و توانای این برنامه بیش از 10 سال است که تهیه کرمان سلام  را بر عهده دارد. مهین ایران نژاد دستیار این برنامه  قریب 14 سال است در کنار تهیه کنندگان کرمان سلام و جزو گروه اصلی تهیه برنامه بامدادی است. رضا شهابی نژاد نیز امسال به جمع دستیاران کرمان سلام پیوسته است.
مجریان کرمان سلام زهرا استاد ناروئی و وحید یوسف زاده از مجریان باسابقه رادیو کرمان و نویسندگان کرمان سلام آقایان وحید یوسف زاده و مجید غلامحسین پور و خانم ها معصومه طالبی زاده ، سعیده رضایی و زهرا استاد ناروئی هستند و ویراستاری متن های برنامه  را مریم فهیمی نژاد بر عهده دارد..
 کرمان سلام به مدد این همکاران صدابردار پخش می شود : آقایان قاسم راست پور ،رضا گلستانی ، سید حسین گلستانی ، امین حری و محسن اخلاقی نسب.
 خانم ها صدیقه پورشیخ علی و فریبا دانشور از گزارشگران توانمند و باسابقه صدای مرکزکرمان نیز در بخش گزارشی این برنامه با مخاطبان و شهروندان همراه هستند.
علاوه بر همکاران معاونت فنی و فرستنده های رادیویی که یاریگر ما هستند از  دیگر عوامل اجرایی برنامه  کرمان سلام میتوان به همکاران واحدهای ارتباطات و ترابری از جمله خانم ها افسانه شجاع حیدری، ندا نادری نژاد ، لیلا سلطانی ، زهره گلستانی و اعظم رمضان پور، و آقای حسین پاپلی اشاره کرد. 
 
 
سال تولید: 1396


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ

پربيننده ترين توليدات راديو

جدیدترین تولیدات رادیو