سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین | سه‌شنبه، ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

کرمان سلام - نمایش محتوایی رادیو

 

 

کرمان سلام

تهیه کننده:معصومه طالبی ، عباس پورجهانشاهی
مجریان : زهرا استاد ناروئی و وحید یوسف زاده
 نویسندگان :  وحید یوسف زاده  و خانم ها معصومه طالبی زاده و زهرا استاد ناروئی
 صدابرداران: آقایان رضا گلستانی ، سید حسین گلستانی ، امین حری و محسن اخلاقی نسب ، حسین احمدی ، مجتبی زرکاری ، محمد حسنی ، و خانمها : معصومه میرحبیبی ، مژده شبرنگ
 گزارشگران :خانم ها صدیقه پورشیخ علی و فریبا دانشور
 ارتباطات : خانم ها افسانه شجاع حیدری، ندا نادری نژاد ، لیلا سلطانی ، زهره گلستانی و اعظم رمضان پور
 ترابری : آقای حسین پاپلی
 دستیار :رضوان جهانگرد ، مهین ایران نژاد
 
برای شنوندگان دائمی رادیو کرمان  " کرمان سلام "  نامی آشنا و قدیمی است. بسیاری از کرمانی ها صبح خود را با نوای رادیو و صدای "کرمان سلام" آغاز می کنند. برنامه ی صبحگاهی شبکه استانی صدای مرکز کرمان که با هدف اطلاع رسانی ، آگاهی بخشی و نشاط صبحگاهی سالهاست به مخاطبان ارائه می شود.
 این برنامه  هرروز از ساعت  6:30 دقیقه تا 8 بامداد تهیه و پخش می شود. گزارش ،مطلب، موسیقی و ترانه ، ارتباط با کارشناس با توجه به موضوع برنامه ، اطلاع رسانی درباره رخدادهای سیاسی، علمی ، فرهنگی ، هنری و مناسبتهای ملی و مذهبی محتوای این برنامه و سرمشق ،چای شیرین ، کرمان خبر، هواشناسی وبخش ترافیکی از جمله بخشهای ثابت برنامه کرمان سلام می باشد. 
معصومه طالبی زاده  تهیه کننده با سابقه و توانای این برنامه بیش از 10 سال است که تهیه کرمان سلام  را بر عهده دارد.وامسال  عباس پور جهانشاهی که از تهیه کنندگان باسابقه صدای مرکز کرمان است به جمع همکاران  کرمان سلام پیوست.  مهین ایران نژاد دستیار این برنامه  قریب 14 سال است در کنار تهیه کنندگان کرمان سلام و جزو گروه اصلی تهیه برنامه بامدادی است. رضوان جهانگرد  نیز از سال گذشته به جمع دستیاران کرمان سلام پیوسته است.
مجریان کرمان سلام زهرا استاد ناروئی و وحید یوسف زاده از مجریان باسابقه رادیو کرمان و نویسندگان کرمان سلام آقایان وحید یوسف زاده و خانم ها معصومه طالبی زاده ،  زهرا استاد ناروئی هستند
 کرمان سلام به مدد این همکاران صدابردار پخش می شود : آقایان ر ،رضا گلستانی ، سید حسین گلستانی ، امین حری و محسن اخلاقی نسبم ، محمد حسنی ، حسین احمدی ، معصومه میرحبیبی ، مژده شبرنگ
 خانم ها صدیقه پورشیخ علی و فریبا دانشور از گزارشگران توانمند و باسابقه صدای مرکزکرمان نیز در بخش گزارشی این برنامه با مخاطبان و شهروندان همراه هستند.
علاوه بر همکاران معاونت فنی و فرستنده های رادیویی که یاریگر ما هستند از  دیگر عوامل اجرایی برنامه  کرمان سلام میتوان به همکاران واحدهای ارتباطات و ترابری از جمله خانم ها افسانه شجاع حیدری، ندا نادری نژاد ، لیلا سلطانی ، زهره گلستانی و اعظم رمضان پور، و آقای حسین پاپلی اشاره کرد. 
 
 
سال تولید: 1397


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ