Skip to Content

 شعارهای انقلاب-------- 20 بهمن : وحدت ملی ، حمایت از جبهه مقاومت و مبارزه با تروریسم بین المللی ، 21 بهمن : انقلاب اسلامی ، الهام بخشی ، استکبار ستیزی ، مقابله با نفوذ دشمن ، 22 بهمن : انقلاب اسلامی استقلال ، آزادی ، جمهوری اسلامیمسیر های راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن : کرمان : از چهارراه طالقانی تا میدان عاشورا ، بم : ا زمقابل فرمانداری تا مسجد جامع ، شهر بابک : از مسجد صاحب الزمان تا مصلی ، زرند : از میدان 22 بهمن تا مسجد جامع ، بافت : از چهارراه آموزش و پرورش تا چهارراه صاحب الزمان ، کوهبنان : از میدان شهدا تا مسجد صاحب الزمان ، راور: از سپاه پاسداران تا مسجدعلی ابن ابیطالب، نرماشیر : از مصلی تا مسجد امام حسین ، بردسیر : از میدان آزادی تا امام زاده سید محمد ، جیرفت : از میدان شهدای گمنام تا مصلی ، کهنوج : از میدان 22 بهمن تا مصلی ،  رابر : از میدان  شهرداری تا مصلی ، ارزوئیه :  از میدان بسیج تا مصلی ،  سیرجان : از چهارراه  رضوی تا مصلی ، فاریاب : از سه راه فرمانداری تا مسجد جامع ، رفسنجان : از میدان بسیج تا مصلی ، قلعه گنج  : از آموزش و پرورش  تا مصلی ، منوجان : از آموزش و پرورش تا مسجدجامع ، فهرج : از  میدان ولایت تا مسجد جامع ،  ریگان :  از مسجدابولفضل تا مسجد جامع ،  عنبر آباد :  از میدان شاهد تا مسجد جامع ، اختیار آباد : از میدان 14 معصوم تا گلزار شهدا ، روداب : از مقابل دفتر امام جمعه تامصلی ، هنزا : ازگلزار شهدا تا مسجد جامع ،  باغین : از حرم شهدای گمنام تا مصلی صاحب الزمان ، جوپار: از میدان بسیج تا حرم امام زاده حسین ، زنگی آباد : ازحرم شهدای گمنام تا حسینیه امیر المومنین ،  راین : از میدان آزادی تا مدرسه فاطمیه ، گلباف : از چهارراه شهید حسینی تا مصلی ، شهداد : از میدان امام خمینی تا سپاه پاسداران ،  ماهان : از میدان امام تا مسجد جامع ، چترود : از شهرداری تا فاطمیه ، اختیار آباد : ازمیدان 14 معصوم تا گلزار شهدا ، ساردوئیه : از حوزه مقاومت بسیج تا سلطان سید احمد ، جبالبارز : از دبیرستان کوثر تا مسجد جامع ،  اسماعیلیه : از میدان آزادی تا مسجد جامع ، کاظم آباد: از گلزار شهدا تا مسجد جامع ،  سخنران روز 22 بهمن در شهر کرمان : دکتر علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی

9 دی ماه ، یادآور حماسه باشکوه ملت بزرگ ایران در حمایت از آرمانهای انقلاب اسلامی و حضرت امام خمینی (ره) در محرم سال 1388 است . حرکت خود جوش مردمی که در مقابل حرمت شکنی ها و توطئه های دشمنن انقلاب و اسلام از روزهای نخست دی ماه 88 آغاز شد و در 9 دی ماه به اوج خود رسید و در پی آن ، راهپیمایی عظیم و خودجوش مردم با ایمان سراسر کشور ، جهانیان را شگفت زده کرد . این راهپیمایی عظیم که در آن اقشار مختلف حضور داشتند ، مصداق بارزی از سخن امام خمینی (ره ) بود که فرمودند : این محرم و صفر است که اسلام را زنده نگه داشته است و در حقیقت مردم زیر بیرق حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) توطئه دشمنان را خنثی نمودند .

Loading the player...

دانلود

سخنان حضرت آیت‌الله خامنه‌ای که در این فیلم می‌شنوید:
*در انتخابات سال ۸۸، آن کسانی که فکر میکردند در انتخابات تقلب شده، چرا برای مواجهه‌ی با تقلب، اردوکشی خیابانی کردند؟ چرا این را جواب نمیدهند؟ صد بار ما سؤال کردیم؛ نه در مجامع عمومی، نخیر، به شکلی که قابل جواب دادن بوده؛ اما جواب ندارند. خب، چرا عذرخواهی نمیکنند؟ در جلسات خصوصی میگویند ما اعتراف میکنیم که تقلب اتفاق نیفتاده بود. خب، اگر تقلب اتفاق نیفتاده بود، چرا کشور را دچار این ضایعات کردید؟ چرا برای کشور هزینه درست کردید؟ اگر خدای متعال به این ملت کمک نمیکرد، گروه‌های مردم به جان هم می‌افتادند، میدانید چه اتفاقی می‌افتاد؟ می‌بینید امروز در کشورهای منطقه، آنجاهائی که گروه‌های مردم مقابل هم قرار میگیرند، چه اتفاقی دارد می‌افتد؟ کشور را لب یک چنین پرتگاهی بردند؛ خداوند نگذاشت، ملت هم بصیرت به‌خرج دادند. در قضایای سال ۸۸، این مسئله‌ی اصلی است؛ این را چرا فراموش میکنید؟

شیوه نامه شرکت در مسابقه عکسِ « ایران بهاری من » توسط صدا و سیما
استقبال از چهار شهید گرانقدر دوران دفاع مقدس
اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان امروز به مناسبت حماسه 9 دی با امام جمعه این شهر دیدار کردند
اخبار
بارش برف در رابر بر اثر بارش برف مدرسه ابتدایی روستای اسکر در رابر تعطیل شد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما...
رادیوها روشن
گربه رقصاندن
لطفا لباس قرضی نپوشید
ایشوم