اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | دوشنبه، ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

entekhabat

 

 

ویژه برنامه های انتخاباتی رادیو و تلویزیون

***** رهبر معظم انقلاب اسلامی :من به همه‌ی این آقایان محترمی که نامزد انتخابات ریاست جمهوری هستند این را عرض میکنم -حرفی است که بارها گفته‌ایم- تصمیم بگیرند، به مردم هم بگویند، در تبلیغاتشان هم بگویند، قول هم بدهند که برای پیشرفت امور کشور، برای توسعه‌ی اقتصادی، برای باز کردن گره‌ها، نگاهشان به بیرون از این مرزها نخواهد بود، نگاه به خود ملّت خواهد بود ***** امام خمینی (ره) : مسئله انتخابات آينده از اهم اموري است كه مسئوليت آن با همه ماست **** كاركنان و كارگزاران دولت اسلامي بايد صالح باشند ***** كاركنان و كارگزاران دولت اسلامي بايد معتمد مردم و متعهد به اسلام باشند ***** دولت اخلاقي، دولتي است اسلامي كه قوانين اسلامي را به اجرا در مي‌آورد ***** كاركنان و كارگزاران دولت اسلامي بايد آگاه به قوانين اسلام باشند ***** دشمنان اسلام در نظر دارند كاري بكنند كه انتخابات درست صورت نگيرد و از دست مسلمان‌ها و متعهدين خارج شود *****    

تولیدات ویژه

انتخابات یکی از دو رکن مردم سالاری...
انتخابات ریاست جمهوری ایران در روز...
  مقام معظم رهبری : ...

گزارش های تصویری

شور و نشاط مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شواری شهر

مردم با شور و نشاط  منتظر روز انتخابات هستند روزی سرنوشت ساز برای یکایک ایرانی ها . ایرانی های متعهد و مومن  همانان که  همیشه و در همه ی موارد  در صحنه بوده اند . مردم پر... مشاهده »

اردیبهشت حضور

انتخابات تزریق خون تازه است در کالبد جمهوری اسلامی ایران  انتخابات در کشور ما بسیار مهم ارزیابی شده است مردم  از طریق شبکه های رسانه های اینترنتی در جریان وضعیت انتخابات 29 اردیبهشت قرار... مشاهده »

چه افرادی با چه صلاحیت و توانمندی های باید وارد شورای شهر شوند ؟

گزارش مردمی شهرجیرفت در خصوص چه افرادی با چه خصوصیاتی می توانند وارد شورای شهر شوند .؟ تخصص ، ایده های فرهنگی در شهر سازی ، افراد متعهد و متخصص و صادق و دلسوز  باید باشد تا یک نماینده از طرف... مشاهده »

نقش شوراهای اسلامی در آبادانی و عمرانی شهرها

نقش شوراهای اسلامی در آبادانی و عمرانی شهرها  خیلی مهم است  از نظر مقام معظم رهبری یکی از دو رکن مردم سالاری دینی انتخابات و رای مردم است از نظر مردم  نماینده های شوراهای شهر و... مشاهده »

حضور مردم و انگیزه آنان در انتخابات

حضور مردم در همه ی صحنه های سیاسی اجتماعی کشور زبانزد خاص وعام است حضوری که همیشه پر شور و انگیزه بوده است ایرانی می داند برا ی رسیدن به قله های رفیع موفقیت باید دست به دست هم داد . در این دوره از... مشاهده »

اثر شوراهای اسلامی شهر وروستا در عمران و آبادانی

شوراهای اسلامی تا چه حد می تواند درآبادانی  شهر و روستا موثر هستند . ؟ نظر مردم دراین زمینه مهم است زیرا انها اعتقاد دارند که سیاست گذاری ها و طایفه گرایی اگر کنار رود درعمران  و آبادان... مشاهده »

وظیفه نامزدهاو هواداران انتخاباتی

وظیفه مهم نامزدها و هواداران انتخابات در زمان انتخابات از مهم ترین مواردی است که باید به آن توجه کرد تخریب نکردن ، عزت همدیگر را داشتن و فراموش نکردن خدا و به حق طرفداری نکردن  نظر مردم نسبت به... مشاهده »

موسیقی ویژه انتخابات

  • عنوان اثر : فاتحان فردا
  • خواننده : امیر تاجیک
  • تنظیم کننده : *
  • مدت زمان : 3دقیقه و 50 ثانیه

لوح