رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۲ مهر ۱۳۹۸

entekhabat

 

 

ویژه برنامه های انتخاباتی رادیو و تلویزیون

امام خمینی (ره) : مسئله انتخابات آينده از اهم اموري است كه مسئوليت آن با همه ماست ***** رهبر معظم انقلاب اسلامی :حضور مردم سایه جنگ را از کشور رفع کرد ، نه مسئولین ! ***** من به همه‌ی این آقایان محترمی که نامزد انتخابات ریاست جمهوری هستند این را عرض میکنم -حرفی است که بارها گفته‌ایم- تصمیم بگیرند، به مردم هم بگویند، در تبلیغاتشان هم بگویند، قول هم بدهند که برای پیشرفت امور کشور، برای توسعه‌ی اقتصادی، برای باز کردن گره‌ها، نگاهشان به بیرون از این مرزها نخواهد بود، نگاه به خود ملّت خواهد بود ***** انتخابات امنیت ملی را تامین می کند

تولیدات ویژه آرشیو

انتخابات 96 در استان کرمان
 این برنامه ویژه فرآیند این...
بسم‌الله الرحمن الرحیم ملت عزیز...

گزارش های تصویری آرشیو

حضور مردم در پای صندوق رای

حضور مردم در پای صندوق رای در 29 اردیبهشت 96 مشاهده »

حضور مردم جیرفت در انتخابات

جیرفت در جنوب استان کرمان قرار دارد این شهرستان نیز یکدل  به سمت صندوقهای رای می روند.... مشاهده »

حضور عشایر بافت در انتخابات

عشایر مردم بافت آمادگی خود را برای حضور در انتخابات اعلام کردند. همه آنها به همدلی و همبستگی در کشور اشاره می کنند. سعی میکنند  زندگی آرام و خوبی داشته باشندو توقع آنها نیز جز آرامش وبودن... مشاهده »

حضور مردم فهرج در انتخابات

در جنوب شرقی استان  کرمان شهری است با عنوان فهرج با بیش از 66 هزار نفر که در صحنه های  مختلف انقلاب حضور پررنگ داشته اند و امسال هم  همگام با مردم کشور در انتخابات شرکت می کنند.. مشاهده »

حضور مردم رفسنجان در انتخابات

در شمال غربی استان کرمان در 110 کیلومتری از مرکز این استان شهرستان رفسنجان قرار دارد با 960 شهید دفاع مقدس همچون گذشته در همه ی صحنه های انقلاب بوده اند و سعی کرده اند برای داشتن ایرانی سر بلند تلاش... مشاهده »

موسیقی ویژه انتخابات

  • عنوان اثر : ای ایران
  • خواننده : غلامحسین بنان
  • تنظیم کننده : *
  • مدت زمان : 2دقیقه و 8 ثانیه

حضور مردم