رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۸

معرفی مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز کرمان - نمایش محتوای رویدادهای مرکز

 

 

پربازدیدترین رویدادهای مرکز

« بازگشت

معرفی مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز کرمان

معرفی مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز کرمان


کرمان

معرفی مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز کرمان

با حکم دکتر محمد سرافراز رئیس سازمان صدا و سیما، احمد علیرمضانی به مدت 3 سال به عنوان مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان منصوب شد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما سه شنبه 17 اذر  این حکم  در مراسمی با حضور مسئولان ارشد استان کرمان و میهمانانی از سازمان صدا و سیما ابلاغ شد.
در این مراسم آیت الله سید یحیی جعفری نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه کرمان از زحمات رسانه ملی و تمام کارکنان آن به خصوص در استان کرمان قدردانی کرد و گفت رسانه ملی مسئولیتهای سنگینی دارد و در کنار اطلاع رسانی درخصوص مسائل روز و افزایش امید و آگاهی ، باید برای افزایش وحدت و انسجام دینی و ملی در جامعه بیش ازپیش تلاش کند و ما خوشبختانه شاهد این تلاشها از جمله در صدا و سیمای مرکز کرمان هستیم . ایت الله جعفری افزود ما با وحدت پیروز شدیم و باید این وحدت را حفظ کنیم و حق نداریم حرفی بزنیم که به وحدت شیعه و سنی خلل وارد شود. نماینده ولی فقیه در استان کرمان با اشاره به سوابق درخشان آقای علیرمضانی در فعالیتهای رسانه ای داخل و خارج از کشور، برای وی در مسئولیت جدید آرزوی موفقیت کرد.
آقای علیرضا رزم حسینی استاندار کرمان هم دراین مراسم ضمن تشکر از ریاست سازمان صدا و سیما که مدیر بومی برای مرکز کرمان انتخاب کرده است، گفت صدا و سیما مسئولیت بسیار سنگینی بر عهده دارد و باید در مسیر هدایت جامعه ، حفظ وحدت ، افزایش اعتماد عمومی ، ترویج روحیه کار و تلاش ، افزایش دین مداری در جامعه و انعکاس خدمات نظام و دولت ، حرکت تاثیرگذار خود را ادامه دهد .
استاندارکرمان همچنین با اشاره به ظرفیتهای غنی استان کرمان در زمینه اقتصاد ، صنعت ، کشاورزی و از همه مهمتر سرمایه های انسانی تاکید کرد باید برای به فعلیت رساندن این ظرفیتها تلاش کنیم و مطمئنا با هوشمندی مدیرکل جدید و همکاران سخت کوش ایشان در صدا و سیمای مرکز کرمان، شاهد تداوم موفقیت های رسانه استانی در این زمینه ها خواهیم بود .
آقای مراغه ای مدیرکل صدای استانهای سازمان صدا و سیما هم در این نشست گفت با توجه به ارزیابی های منظم تهران، صدا و سیمای مرکز کرمان در بین 33 مرکز کشور از جایگاه خوب و کارنامه ویژه و قابل تقدیری برخوردار است و این نتیجه کار، تلاش و همدلی کارکنان و مدیریت مرکز کرمان است . آقای مراغه ای افزود عزاداریهای پرشور محرم و صفر و جمع خوانی های قران که در ماه مبارک رمضان در کرمان برگزار میشود همیشه جزو بهترین و شکوهمندترین آئین های برگزار شده در کشور است و پخش مستقیم آنها مورد توجه شبکه های داخلی و خارجی قرار میگیرد .
آقای احمد علیرمضانی مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز کرمان هم از آقای سرافراز به سبب اعتمادشان به وی و مجموعه صدا و سیمای مرکز کرمان تشکر کرد و گفت استان پهناور و زرخیز کرمان مستحق خدمات بیشتر و ارزنده تری است و با توجه به اینکه نیروهای متخصص و متعهدی در این مرکز مشغول هستند خدمات رسانه ای بهتری می توان به مردم استان ارائه داد.
وی گفت مهمترین وظیفه ما معرفی درست و کامل استان کرمان است و وجود سرمایه های گرانقدر انسانی ، سوابق درخشان استان در عر صه های انقلاب و دفاع مقدس و ظرفیتهای غنی اقتصادی ، فرهنگی ، علمی و اجتماعی این رسا لت را سنگین تر میکند .
آقای علیرمضانی همچنین از مسئولان استان خواست تا به صدا و سیمای مرکز کمک کنند تا بتوان بهتر و بیشتر به استان خدمت کرد .
در این مراسم از زحمات اقای ابوالحسن صادقی جهانی مدیرکل پیشین صدا و سیمای مرکز کرمان تقدیر شد .
احمد علیرمضانی دکترای حقوق دارد و علاوه بر سابقه تدریس در دانشگاه ، سالها در پست مدیریت رادیو شهری رفسنجان ، معاونت صدای مرکز کرمان و مدیریت دفتر نمایندگی صدا و سیما در بیروت فعالیت کرده است. وی جزو آزادگان سرافراز است که بیش از هفت سال از دوران جوانی خود را در زندانهای مخوف رژیم بعثی عر اق گذرانده است .