صفحه اصلی خبر اخبار اجتماعی رونمایی خودروی لیفان 620 در ارگ جدید بم
رونمایی خودروی لیفان 620 در ارگ جدید بم مشاهده در قالب پی دی اف چاپ
خبر - اجتماعی
شنبه ، 30 بهمن 1389 ، 08:04

خودروی لیفان 620 در ارگ جدید بم رونمایی شد
به گزارش واحدمرکزی خبرکرمان  مدیرعامل کرمان موتور در مراسم رونمایی از این خودروی تولید کارخانه کرمان موتور گفت : موتور این

خودرو 115 اسب بخار ودر ردیف ده خودروی برتر جهان است و میتوان از آن بعنوان خودرویی مدرن ومنطبق با استانداردهای روز اروپا نام برد .
آقای میرعلی نقی افزود : با شروع بکار خط تولید این خودرو ، شمار شاغلان این مجموعه از 700 به 1500 نفر افزایش یافته است.
وی با اشاره به توان متخصصان ایرانی درخنثی سازی تحریم های دشمنان تصریح کرد: این کارخانه از سال 81 در ردیف تحریمهای دشمنان قرارگرفت اما تحریم ها نتوانست مانع ادامه کار شود.
وی گفت :  اکنون روزانه 25 دستگاه خودروی لیفان 620  و ده دستگاه لیفان 520 در کارخانه کرمان موتور ارگ جدید بم تولید وپیش بینی می شود این خودرو با قیمت 185 تا 195 میلیون ریال به بازار عرضه شود .  
در مراسم رونمایی از خودروی لیفان 620  استاندار کرمان بر تلاش و همت متخصصان در عرصه های مختلف و خنثی کردن تحریمها تاکید کرد .
 آقای نجار با ابراز امیدواری بر حمایت دولت از بخش خصوصی و کاهش مشکلات واحدهای مستقر در ارگ جدید افزود : باید از امکانات موجود در ارگ جدید بمنظور ایجاد اشتغال ، به خوبی استفاده کرد .
استاندار همچنین در بازدید از کارخانه های ارگ دیزل ، مدیران خودرو ، راین خودرو و قوای نیرومحرکه از نزدیک در جریان مشکلات این مراکز تولیدی قرار گرفت