رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۲ مهر ۱۳۹۸

بیان خدمات مقدس جمهوری اسلامی از وظایف اصلی رسانه ها در ایام الله دهه فجر است - نمایش محتوایی رادیو

 

 

بیان خدمات مقدس جمهوری اسلامی از وظایف اصلی رسانه ها در ایام الله دهه فجر است

بیان خدمات مقدس جمهوری اسلامی از وظایف اصلی رسانه ها در ایام الله دهه فجر است
دکتر علیرمضانی مسئول کمیته ارتباطات و اطلاع رسانی ستاد دهه فجر استان با بیان این مطلب در جمع اصحاب جراید و مسئولان نشریات استانی گفت: بیان خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی موجب دلگرمی مردم می شود .مدیر کل صدا و سیمای مرکز کرمان گفت : مردم خود صاحب انقلاب هستند و تداوم انقلاب  نیز با رهبری شایسته رهبرمعظم انقلاب و همراهی و همدلی مردم شریف و قدرشناس میسر است. وی افزود :  ابزارهای اطلاع رسانی متنوع و آسیب های  بعضی از رسانه ها زیاد شده است و ما باید از این آسیب ها پرهیز کنیم . دکتر علیرمضانی همچنین با تسلیت ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت : رحلت ایشان موجب همدلی و وحدت بیشتر شده است و ترفندهای بعضی از رسانه ها و شبکه مجازی که قصد تفرقه داشتند با هوشمندی رسانه ملی محو و نقش بر آب شد .مسئول کمیته ارتباطات واطلاع رسانی ستاد دهه فجر افزود :مردم امروزه به رسانه ملی که شاخص همه رسانه هاست کاملا اعتماد دارند و خبرهای درست را از رسانه ملی  دریافت می کنند .
وی از مسئولان جراید استانی خواست با معرفی ظرفیت های فراوان  استان در زمینه های گوناگون به مردم و همچنین با مقایسه خدمات و دستاوردهای انقلاب با قبل از پیروزی  انقلاب  نقش مؤثر خود در وحدت و همدلی مردم را در سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به خوبی ایفا کنند .
صدفی رئیس شورای هماهنگی ستاد دهه فجر سازمان تبلیغات اسلامی نیز با اشاره به محورهای اصلی ستاددهه فجر گفت:24 کمیته این ستاد با هدف ایجاد همدلی بین تشکل ها و قشر های مختلف مردم در برگزاری شکوهمند مراسم سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی فعال است .رئیس شورای هماهنگی ستاد دهه فجر تبیین برکات انقلاب اسلامی –مردمی بودن -فراگیری –ایجاد فضای همدلی و نشاط و امید بخشی به مردم را از اصول و سیاست های برنامه های  ستاد دهه فجر برشمرد.
وی خاطرنشان کرد : دشمن به دنبال این است که از طریق رسانه های معاند و ضد انقلاب در بین مردم  نسبت به نظام و انقلاب تردید و دودلی ایجاد کند.صدفی خاطر نشان کرد  : رسانه استانی درکنارجراید و نشریات می تواند با امید بخشی و بیان دستاوردهای انقلاب ،دشمن را مثل گذشته مأیوس کنند و روحیه  همبستگی و شور و نشاط را در جامعه بسط و گسترش دهند .
 پربيننده ترين توليدات راديو

جدیدترین تولیدات رادیو