رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۲ مهر ۱۳۹۸

تقدیر رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور از دکتر علیرمضانی مدیر کل صدا و سیمای مرکز کرمان - نمایش محتوایی رادیو

 

 

تقدیر رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور از دکتر علیرمضانی مدیر کل صدا و سیمای مرکز کرمان

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان لوح سپاس معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور را به مدیر کل صدا و سیمای مرکز کرمان تقدیم کرد. در نشستی که به این منظور در صدا و سیمای مرکز کرمان برگزار شد حسنی سعدی مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان کرمان گفت: صدا وسیما در همه دوران ها مثل یک دانشگاه ملی عمل کرده است و در فرهنگ سازی و ایجاد روحیه نشاط و شادابی تأثیرگذار است. وی افزود : در سومین روز ایام الله دهه فجر 14 بهمن ماه مراسم میهمانی لاله ها و گلباران قبور شهدا انجام می شود و در روز 22 اسفند ماه نیز که با عنوان روز شهید و شهادت نام گذاری شده است  مراسمی در سراسر استان برگزار خواهد شد .
دکتر علیر مضانی مدیر کل صدا وسیما  نیز در این نشست گرامیداشت شهدا و انعکاس برنامه ها و مراسم مربوط به ایثار وشهادت را از اولویت های رسانه ملی دانست و گفت: بیشتر رویدادهای مربوط به شهدا وایثارگران  از رسانه استانی پوشش داده شده است . مدیر کل صدا وسیمای مرکز کرمان گفت: رسانه تمام تلاش و همت خود را در راستای انعکاس مراسم مربوط به شهدا در روزهای 14 بهمن و 22 اسفند انجام خواهد داد .وی همچنین تاکید کردصدا وسیمای مرکز کرمان تهیه و تولید یک فیلم تلویزیونی با عنوان رادیو و باموضوع سختی های دوران اسارت آزادگان استان کرمان را در دستور کار دارد که برای به انجام رسیدن این مهم  نیازمند همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران کرمان هستیم .
در بخشی از لوح تقدیر آقای شهیدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان برای دکتر علیرمضانی مدیر کل صدا وسیمای مرکزکرمان آمده است  :جایگاه و نقش رسانه ملی به عنوان یکی از ابزارهای فرهنگی تاثیر گذار در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بر کسی پوشیده نیست و بی تردید هر قدمی که در این راه برداشته شود در کتیبه ذهن بیدار تاریخ حک خواهد شد .بر خود لازم می دانم از زحمات خالصانه ی جنابعالی که خود نیز افتخار آزادگی را در کارنامه زندگی پربارتان دارید ،در همکاری با بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان تقدیر و تشکر نمایم .پربيننده ترين توليدات راديو

جدیدترین تولیدات رادیو